REPOZYTORIUM

mganczarczyk.pl
May 15, 2019

Dodane przez: Administrator

Ujawniono Pokémon Rumble Rush na smartfony


The Pokémon Company ujawniło dziś nową odsłonę w serii Pokémon Rumble, a precyzyjnie mówiąc: mobilne Pokémon Rumble Rush.


W tej grze wcielać się będziemy w podróżnika odkrywającego nowe wyspy i zamieszkujące je Pokémony. Na naszej drodze będą stawały bandy dzikich Pokémonów, które rozpraszać będziemy prostym stukaniem w ekrany dotykowe naszych smartfonów, przywołując tym naszych szarżujących Poké-partnerów. Oczywiście, po takim starciu niektórzy z wrogów będą z chęcią dołączać do naszej ciągle rosnącej drużyny.


Poza tym, Pokémon Rumble Rush szczyci się setkami rodzajów Pokémonów i rozległym światem do zwiedzania, który odkrywać będziemy na własną rękę, a np. znajdując nietknięty przez innego gracza obszar, mamy być w stanie go nazwać! W tych miejscówkach przygotowano również wiele wydarzeń, wyczekujących specjalnie na nas.


Pokémon Rumble Rush będzie dostępne za darmo na całym świecie na urządzeniach z systemem Android oraz iOS już niedługo (aktualnie tylko w Australii na Google Play). Nie doprecyzowano w informacjach prasowych, kto wyprodukował ten tytuł.


—— Liczba komentarzy: 2 —— Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.
marcin to nie jest smieszne, pisz nowe posty ale to już!!!
przyjaciolkamarcelanajlepsza June 08, 2019 12:34:58
1. Muszę dokończyć pisać posty z E3, których będzie jeszcze z pięć.
2. Nie zawsze jest o czym pisać. To normalne, że przed takim wydarzeniem jak E3 nie będzie żadnych wielkich nowości, o których wypadałoby napisać.
3. Będzie więcej postów w kategorii "inne", gdy tylko skończy się E3. :V
4. Administrację tego serwisu stanowią 3 osoby - czyli w sumie tylko jedna, bo nikt z moderatorów nie dodaje żadnych nowych postów... Choć mogą :/
Administrator June 10, 2019 21:37:52